2 El Bilgisayar

2.El Bilgisayar İletişim2.el notebook whatsapp iletişim

Bilgisayarlar; markalarına ve modellerine göre farklı fiyatlarda piyasaya sürülmektedir. Sahip olunan bilgisayarların modelini yükseltmek veya nakde ihtiyaç duyarak elden çıkarmak isteyen müşterilerimize marka ve model özelliklerine göre 2.el bilgisayar alan yerler arasında yer alarak kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Müşterilerin en çok ihtiyacı olan alım satım işlemlerinde güven bağının oluştuğu işletmelerdir. Bu durumda güvenilir ve profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetinin sağlanması önceliklidir. Personellerimiz bu yönde yetiştirilerek yeterli tecrübeye ulaşmaları için gereken eğitimler verilmektedir.

2.el bilgisayarlarınızın satılması konusunda ihtiyaç duyduğunuz hizmet tarafımızdan sunularak memnun kalmanız amaçlanmaktadır. İster iletişim mecraları ile isterseniz birebir görüşerek satmak istediğiniz bilgisayarın tüm parçaları tek tek incelenmekte ve birde model numarası ile markası dikkate alınarak olağan bir fiyatın verilmesi gerçekleştirilmektedir. İşletmemiz ikinci el bilgisayar alan yerler konusunda uzman ekibi ile harekete geçmektedir. Böylece profesyonel bir hizmetin müşterilerimize sunulması hedeflendiği şekilde yürütülmektedir.

Sahip olduğunuz bilgisayarınızın markası ve modeli fiyat konusunda belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Ancak; hiçbir şekilde düşük maliyete cihazlarınızı alarak yüksek karlar elde etme amacına sahip olunmamaktadır. Verdiğimiz hizmetlerde 2.el bilgisayar alan yerler arasında bulunarak tüm marka bilgisayarlarınız için çözümler üretilmektedir. Kutusu açılmamış sıfır bilgisayarlarınızda aynı şekilde değerinde fiyatlar ile satın alınmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. MEHMET GÜRKAN dedi ki:

  KASA CORSAIR CARBIDE 400R
  POWER SUPPLY THERMALTAKE LITE POWER 700W
  ANAKART ASUS P8Z68- V/GEN3
  İŞLMECİ İNTEL İ5 2500K
  EKRAN KARTI ASUS NVIDIA GEFORCE GTX 560 Tİ GDDR5 1 GB 128 BIT
  RAM CORSAIR VENGEANCE DDR3 8 GB 1600MHZ

  AYRICA DVD-ROM VE EKRAN KARTI MEVCUT
  SEAGATE 1 TB HARDDISC MEVCUT AMA BELGELERİ TAŞIMA ŞANSIM OLMADIĞI İÇİN HARDDISC OLMADAN SATMAK İSTİYORUM.

BİR YORUM YAZIN